O NAS

Wypożyczalnia samochodów BBFL – dlaczego my?

BBFL to profesjonalna wypożyczalnia samochodów dla klientów biznesowych, działających przede wszystkim na terenie Śląska (Gliwice, Katowice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Chorzów). Dbając jednak o komfort naszych klientów, samochody dostarczamy również w pozostałych częściach kraju.

Jesteśmy młodym zespołem miłośników motoryzacji, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę, chcąc tym samym oferować klientom coraz nowsze i ciekawsze rozwiązania. Tym, co nas wyróżnia, jest przede wszystkim duża flota samochodów najwyższej jakości, dostępnych we wszystkich klasach – począwszy od sportowych i miejskich, aż po samochody klasy premium.

parking firmowych samochodów do wynajęcia długoterminowo

Ponad 300 samochodów w ofercie

BBFL w swojej ofercie posiada ponad 300 wysokiej jakości samochodów osobowych, wśród których najstarsze modele mają zaledwie kilka lat. Dokładamy wszelkich starań, by każdy z pojazdów był w pełni sprawny technicznie, w związku z tym regularnie przeprowadzamy przeglądy techniczne aut w autoryzowanych serwisach.

W naszym bogatym asortymencie można znaleźć samochody osobowe takich marek jak m.in. Seat, Ford, Skoda, Kia i inne. Posiadamy również pojazdy klasy premium, takie jak m.in. Mercedes V klasa. Na specjalne życzenie klienta istnieje również opcja wynajmu samochodu pod zamówienie, czyli modelu spoza naszej oferty, wybranego przez klienta.

24+

Od ponad 24 lat wspieramy naszych klientów we wszystkich czynnościach związanych z wynajmem długoterminowym samochodu.

10 000+

Zadowolenie klientów jest dla nas motywacją do tego, by wciąż zmieniać się na lepsze i spełniać Wasze motoryzacyjne marzenia.

400+

Nieustannie powiększamy naszą flotę samochodową, by móc jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom.

31+

Oferujemy zróżnicowany asortyment, dzięki czemu każdy z klientów jest w stanie znaleźć u nas coś dla siebie.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów

Wyznajemy zasadę, że sukces naszej firmy mierzony jest zadowoleniem naszych klientów. W związku z tym zwracamy szczególną uwagę na to, by do każdego zamówienia podchodzić całkowicie indywidualnie. Śledzimy aktualne trendy i dążymy do zaspokojenia wszystkich potrzeb naszych klientów, oferując im kompleksowe wsparcie podczas wynajmu długoterminowego samochodu. Pomagamy w wyborze najlepszego samochodu, który dobierany jest pod kątem potrzeb klienta, a następnie dostarczamy go pod wskazany adres.

Mamy na uwadze oszczędność czasu firm, które decydują się na współpracę z nami, dlatego też zajmujemy się wszystkimi czynnościami serwisowymi i eksploatacyjnymi. Staramy się być elastyczni zarówno pod kątem doboru odpowiedniego samochodu, jak również w kwestii warunków wynajmu.

klient wynajmuje samochód długoterminowo